Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 41 людина

Дистанційне навчання

Дата: 17 березня 2020 о 10:06, Оновлено 25 лютого 2021 о 00:27

На період карантину у Раківському ЗПЗСО оголошується дистанційне навчання!

Вчителі готують різні форми, у тому числі з використанням освітніх платформ!​

      З 12 березня 2020 року в Україні впроваджується тритижневий карантин для всіх закладів освіти (лист Міністерства освіти і науки №1/9-154).

    У Раківському закладі,  аби не втрачати час, навчатись, готуватись до ДПА та ЗНО вводиться дистанційне навчання. Щоб зареєструватися на сайті, вам необхідно в вашому закладі освіти отримати запрошувальний код (У класного керівника). Інструкція по роботі з сайтом e-School.ua для батьків   https://e-schools.info/manuals/for-parents​​

 На сьогоднішній день, ми працюємо над електронно-ресурсним центром  e-schools https://rakivkazosh.e-schools.info/ (дистанційне навчання).  Була зроблена наступна робота:зареєстрували заклад, кожного дня ведеться робота щодо покращення сайту, та наповнення контенту. Викладачі, щоденно наповнюють електронні журнали не тільки домашніми завданнями, а й рекомендаціями та корисними посиланнями, у тому числі на відеоінструкції до уроків. Наразі ,були зареєстрованні всі учні навчального закладу.Адміністратори сайту, постійно відслідковують активність учнів. Також для дітей залишається тренажер "МійКлас" (з доступом до кроків розв'язання та поясненнями, необмежену кількість спроб) та "Matific" (траєкторія навчання), які вони опановують самостійно, та відпрацьовують навички (активність та успішність відслідковується дистанційно).  

image.png

image.png

Інформація для учнів та батьків https://rakivkazosh.e-schools.info/pages/normatsja-dlja-batkv

Слідкуйте за новинами! Очікуйте завдань, та контролюйте виконання!​

МійКлас Батькам!

Шановні батьки, долучайте дітей до навчання!
Звертаємо Вашу увагу, що МійКлас офіційно дозволено застосовувати в загальноосвітніх навчальних закладах (гриф МОН №22.1/12-Г-530 від 10.07.2018). Тому, використовуючи ЕОР «МiйКлас», діти можуть навчатись під час карантину та відновити навчання після нормалізації епідемічної ситуації.

Заклад працює на дистанційній платформі МійКлас https://miyklas.com.ua/ .​

Інструкції https://rakivkazosh.e-schools.info/news/98618

Вчителі опановують різні платфорими для роботи

Квест з опанування дистанційних платформ, наприкінці якого, ви будете вільно користуватись такими платформати як: «E-schools»,  Google Classroom, "МійКлас"

https://rakivkazosh.e-schools.info/news/98619

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шляхівської сільської ради. Детальні  рекомендації  щодо організації  дистанційного навчання під час карантину  можна знайти у листі Міністерства освіти і науки від 11.03 2020 № 1/9 -154  

(Додається в архіві)

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам освіти на час карантину:

відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;

інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби та дій у випадку захворювання;

розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій,  відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;

забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;

виконувати рішення тимчасових обласних протиепідемічних комісій;

обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.

Як виконувати Домашні завдання???

Любі учні Раківського ЗПЗСО! Якщо ви виконуєте домашні завдання на e-School, то помітили, що іноді вчителі використовують посилання на тести з автоматичною перевіркою: На Урок, МійКлас та ін. Але є ще й письмові завдання, які потрібно виконувати у зошиті! У такому разі, для отримання оцінки, вам потрібно переслати фото роботи (чи інший формат файлу Д/З, наприклад .pdf чи презентацію). Ви можете це зробити у особистих повідомленнях, або ж заповнивши форму звіту. У такому разі ваші завдання обов'язково дійдуть адресата!
Форма для збору Домашніх завдань з математики (можна одразу математику, алгебру та геометрію)! https://forms.gle/PWq54pASAeFVTJti7 (обмеження до 5-ти файлів)
Незабаром очікуйте ще.

      Для ефективної організації навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти  в умовах обмеження освітнього  процесу рекомендуємо використовувати форми дистанційного навчання.

Дистанційне навчання – форма організації і реалізації навчально-виховного процесу, за якою його учасники (об’єкт і суб’єкт навчання) здійснюють навчальну взаємодію принципово і переважно екстериторіально (тобто, на відстані, яка не дозволяє і не передбачає безпосередню навчальну взаємодію учасників віч-на-віч, інакше, коли учасники територіально знаходяться поза межами можливої безпосередньої навчальної взаємодії і коли у процесі навчання їх особиста присутність у певних навчальних приміщеннях навчального закладу не є обов’язковою).

Інструменти спілкування у дистанційному навчанні

Електронна пошта – це стандартний сервіс Інтернету, що забезпечує передавання повідомлень, як у формі звичайних текстів, які в інших формах (програмах, графіці, звуках, відео) у відкритому чи зашифрованому вигляді. У системі освіти електронна пошта використовується для організації спілкування викладача й учня, а також учнів між собою.

Форум – найпоширеніша форма спілкування викладача й учнів у дистанційному навчанні. Кожний форум присвячений будь-якій проблемі або темі. Модератор форуму (мережевий викладач) реалізує дискусію чи обговорення, стимулюючи питаннями, повідомленнями, новою цікавою інформацією. Програмне забезпечення форумів дозволяє приєднати різні файли певного розміру. Кілька форумів можна об’єднати в один великий. Наприклад, під час роботи малої групи учнів над проектом, створюються форуми для кожної окремої групи з метою спілкування під час проведення дослідження над вирішенням поставленого для даної групи завдання, потім – обговорення загальної проблеми проекту усіма учасниками навчального процесу (веб-конференція).

Чат  спілкування користувачів мережі в режимі реального часу, засіб оперативного спілкування людей через Інтернет. Є кілька різновидів чатів: текстовий, голосовий, аудіовідеочат. Найбільш поширений текстовий чат. Голосовий чат дозволяє спілкуватися за допомогою голосу, що під час вивчення іноземної мови у дистанційній формі є важливим моментом. В освітніх цілях за необхідності можна організувати спілкування в чатах з носіями мови. Це реальна можливість мовної практики, яка проводиться у рамках запропонованої для дискусії проблеми, сумісної проектної діяльності, обміну інформацією.

Відеоконференція – це конференція реального часу в on-line режимі. Вона проводиться у визначений день і в призначений час. Для якісного проведення відеоконференції, як і телеконференції, необхідна її чітка підготовка: створення програм (цим займається мережевий викладач), своєчасна інформація на сайті і розсилка за списком (виконує педагог-куратор). Відеоконференція – один із сучасних способів зв’язку, що дозволяє проводити заняття у «віддалених класах», коли учні і викладач знаходяться на відстані. Отже, обговорення й прийняття рішень, дискусії, захист проектів відбуваються у режимі реального часу. Викладач і учні можуть бачити один одного, викладач має можливість супроводжувати лекцію наочним матеріалом.

Блог. Це форма спілкування, яка нагадує форум, де право на публікацію належить одній особі чи групі людей. В Інтернет-курсі  технології блогу можна використовувати під час навчання у колективі. Наприклад, автор (один учень чи їх група) виконав певне завдання (твір, есе), яке розміщується на сайті свого мережевого щоденника (блогу), потім автор блогу дає можливість іншим учням прочитати і прокоментувати розміщений матеріал. У учнів з’являється можливість обговорення й оцінки якості публікації і коментарів іноземною мовою, що сприяє розвитку мовленнєвих навичок.

Середовище Classroom дозволяє організувати онлайн навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Вчитель має можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання.

Соціальні мережі та Viber дозволяють створювати закриті групи, чати, обговорення тем, завдань, проблем, інформації.

Інтернет-навчання як основа безперервної освіти націлене на оволодіння школярами навичок самостійної освітньої роботи, на формування в учнів ключових компетентностей.

Специфіка Інтернет-навчання, що базується на телекомунікаційних технологіях, Інтернет-ресурсах і послугах, впливає на способи відбору і структуризації змісту, способи реалізації тих чи інших методів і організаційних форм навчання, що суттєво впливає на функціонування всієї системи.

Учень відбирає й оброблює інформацію, висуває гіпотези, приймає рішення, спираючись на власні роздуми, власне бачення проблеми. У центрі пізнання знаходиться проблема, яка вимагає роботи думки для її розв’язання. Пізнавальна, мисленнєва діяльність індивіда дозволяє йому виходити за рамки отриманої інформації, будувати нове знання. Роль мережевого викладача полягає в тому, щоб допомогти учням, стимулювати їх до самостійних роздумів, відкриттів, новим поглядам на досліджуване явище, предмет. Водночас учитель і учень залишаються учасниками цього процесу в активному діалозі.

Перелік освітніх джерел та онлайн платформ на допомогу педагогам в організації дистанційного навчання

Студія онлайн-освіти Educational Era https://www.ed-era.com/

 iLearn (https://ilearn.org.ua/) – цікаве, безкоштовне і доступне 24/7 навчання:  онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами Києва, тести, подкасти, матеріали для самопідготовки .

Prometheus https://prometheus.org.ua/ Онлайн курси України і світу із різних предметів та різноманітних напрямків для вчителів та учнів

Каталог електронних освітніх ресурсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка http://urok.ippo.kubg.edu.ua/

Інтерактивні підручники Edera (математика, біологія, укр. мова, історія України, фізика, географія, біологія)  https://www.ed-era.com/books/

Мультимедійні підручники КМ Медіа (з відео і можливістю читати на телефонах) http://kmmedia.com.ua/books/

Українська програма – каталог е-підручників, відео, аудіокниг для школи http://ukrprog.com/

Нова школа - навчальні диски для школярів (каталог ресурсів  всіх предметів) http://novashkola.com.ua/

Електронні версії підручників https://e-pidruchnyky.net/

Скановані підручники та відеоуроки

Додатково

Загальні ресурси підготовки учнів

Тестування

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.